Bős
1:5
(0:3)
SK 1923 Bős - DAC 1904
Szlovák Kupa - Slovnaft Cup, 2.forduló • sze 23.8.2023, 17:00 • Parkerdei stadion
Gólok: 4. Ramadan 0:1 , 14. Trusa 0:2 , 30. Ramadan 0:3 , 51. Ramadan 0:4 , 78. Nikulin 1:4 , 90. Isakov 1:5
Játékvezető: Igor Valent • Asszisztensek: František Ferenc, Dušan Štofik • Néző: 3150
90+2
Gratulálunk a fiúknak! Köszönjük a figyelmet!
90+1
A legvégén is pottyan még egy gól. Čermák próbálkozása végül Isakov lábáról pattan a hálóba – 1:5
90+1
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
Az öngól szerzője ISAKOV.
89
Ez most már csak levezetés. Játékosaink hátul passzolgatnak. Ezt a meccset megnyertük, és megyünk tovább a következő fordulóba, ahol a Tallós-Felsőszeli párharc győztese lesz az ellenfelünk. A 3. forduló hivatalos játéknapja szeptember 27.
86
A hazai csapat már nem igazán tud átjönni a felezővonalon.
84
Az egyik bősi játékos sérül meg, ápolás miatt áll a játék.
80
Mindkét edző kihasználta minden cserelehetőségét. Az utolsó cserét megelőzően pedig Záhradník küldte fölé a labdát.

74
Kétszer is kaput találnak a kk-fehérek! Veselovsky labdavesztése után előbb Bertalan tűzi rá, majd a Popovićról kipattanó labdával Viola ismétel, de ezt már fogja a szerb kapusunk.
73
Veselovsky is szeretne feliratkozni a góllövőlistára. Két kisebb lövőcsel után küldi a labdát a kapu közepébe, épp oda, ahol a bősi kapus várja.
70
Gólhelyzetbe került a Bős, de megússzuk, nem rezdül a hálónk, csak szögletig jutnak a hazaiak.
66
Sárga lap a csapatnak OFC Russel Gabčíkovo (Vidović).
64
Ollári húz le a levegőből egy magas labdát.
62
Mindkét oldalon megtörtént a vérfrissítés, még fél óra van hátra, innen már nem lehet baj.
56
Molnár Krisztián, a bősiek edzője még nem cserélt, de már egyre gyakrabban mutatkoznak védencein a fáradtság jelei.
55
A vendégszektorba közben szó szerint beugrik Nikola Krstović, szurkolóink most őt éltetik.
52
Kis híján megvan az ötödik, de Vitális lövése a kapufán csattan.
51
Ramadan már mesterhármasnál jár! Čermák szögletét Risvanis tolja tovább, majd jön a gól – 0:4
51
Gólszerző RAMADAN.
50
Erősen kezdjük a másik félidőt is, most épp Ramadan helyzete marad ki.
47
A hangosbemondó közlése szerint 3150 néző váltott jegyet a mai mérkőzésre.
45+1
Sárga lap a csapatnak OFC Russel Gabčíkovo (Tóth).
45
Herc tekeri még kapura a félidő végén, ismét a hazai kapus jeleskedik, és menti meg a negyedik góltól a csapatát.
40
Herc labdájának van szeme, Ramadan pedig jól veszi észre a mindenki mellett elsuhanó passzt, de Ollári most őt is megelőzi, és ujjheggyel elpiszkolja előle a labdát.
37
Ramadan íveli kapu elé a pontrúgást, Risvanis fejét kereste, aki feljött fejelni, de Ollári egy ütemmel megelőzi.
35
Herc rúg össze Bertalannal, a bíró szerint az hazai megmozdulása volt szabálytalan.
33
Felmorajlik a Parkerdei Stadion egy jobb oldali beadás során. Veszélyesen jön a labda, de elmegy mindenki előtt.
30
Három már a gólok száma! Vitálissal szemben sárga lapot érően szabálytalankodik a hazai Végh a 16-oson belül, a megítélt 11-est pedig Ramadan értékesíti – 0:3
30
A büntetőt értékesítette RAMADAN..
28
Sárga lap a csapatnak OFC Russel Gabčíkovo (Végh).
28
Trusa duplázhatna, de Olláriba lövi a labdát.
26
Vitális szerez labdát, majd azonnal megindít belőle egy ellentámadást, de a pálya közepén elrontja a passzt, olyan helyre továbbít, ahol nincs DAC-játékos.
21
El is ment az első 20 perc a mérkőzésből. Rúgtunk már két gólt, és nagyon ritkán adjuk csak oda a Bősnek a labdát.
19
Csordultig megtelt a Parkerdei Stadion, a vendégszektorból pedig folyamatos a buzdítás.
14
Már két góllal vezetünk. Trusa remekül találja el a labdát a tizenhatoson kívülről – 0:2
14
Gólszerző TRUSA.
12
Harciasan küzd Gányovics és Herc, a párbajnak szabadrúgás lesz a vége a javunkra.